В закладі дошкільної освіти

Вівторок 09.00-12.00 - -
Середа 09.00-12.00 15.00-16.00 13.00-14.00 14.00-16.00
П'ятниця 09.00-12.00 14.00-15.30 -

Робота психологічної служби закладу дошкільної освіти №450 спрямована на:

- створення та дотримання психологічних умов, що забезпечують оптимальний психологічний та особистісний розвиток кожної дитини;
- формування мотиваційної сфери педагогів для подальшої реалізації свого творчого потенціалу;
- організацію взаємодії з батьками з метою співпраці у системі «Дитячий садок – сім’я»;
- реалізацію діагностичної, профілактичної, прогностичної, консультативної функції.

Психологічна підтримка під час воєнного стану

Практичний психолог закладу дошкільної освіти №450 – Тішкіна Єсенія Олександрівна надає психологічну підтримку онлайн всім учасникам освітнього процесу у зв'язку з військовими діями в Україні.

Онлайн консультації здійснюються на платформі ZOOM, в телефонному режимі: +380674881659, програмі Viber та Telegram.

Консультація: Дитина поводиться нетипово

Знижуємо напруження та долаєм тривогу

Важливі навички в періоди стресу

Рекомендації щодо виховання:

1. Виявляйте свою любов до дитини, дайте їй зрозуміти, що ви любитиме ії завжди, за будь-яких обставин.
2. Повірте у неповторність та оригінальність вашої дитини, у те що вона унікальна, єдина така у світі.
3. Приймайте дитину такою, якою вона є, зі всіма своїми вадами та чеснотами. Підкреслюйте ії сильні сторони, але ії вчинки оцінюйте об’єктивно. Оцінюйте не саму дитину, а тільки ії вчинок.
4. Дайте вашій дитині більше самостійності, не забирайте у неї право на помилку, адже, виправляючи свої помилки дитина вчиться.
5. Ніколи не погрожуйте дитині, просто розкажіть їй, що ви змушені будете зробити в тому разі, якщо вона обере небажаний для неї і для оточення спосіб поведінки.
6. Дотримуйтесь єдності вимог у сім’ї, інакше дитина навчиться пристосуватись і обманювати.
7. Ніколи не з’ясовуйте стосунків у присутності дитини. Виникнення дитячих неврозів має тісний зв'язок із негативною дією сварок між батьками у присутності дітей.
8. Чітко встановіть права та обов’язки дитини у сім’ї (відповідно до ії віку та можливостей).
9. Не соромтеся визнати перед дитиною свою помилку чи неправоту, попросити у неї вибачення.
10. Демонструйте оптимізм. Виражайте впевненість у хорошому результаті, у можливостях дитини - цим ви укріплюєте віру дитини у себе, сприяєте ії позитивному ставленню до світу і оточення, зміцнюючи ії психічне здоров’я.