Пріоритетні завдання на 2023/2024 навчальний рік

Враховуючи результати аналізу освітньої та методичної роботи у закладі дошкільної освіти у 2022/2023 н. р., метою організації ефективної роботи щодо забезпечення всебічного розвитку дітей дошкільного віку, педагогічний колектив закладу дошкільної освіти визначає такі пріоритетні завдання на 2023/2024 навчальний рік:

1. Продовжувати роботу щодо формування у дітей здоров'язберігаючої компетентності та активної життєвої позиції щодо власної безпеки через формування доступних знань та уявлень про здоровий спосіб життя.

2 Удосконалити роботу щодо розвитку патріотичних почуттів у вихованців через морально-духовне виховання. Формування соціально - громадянської компетентності дітей дошкільного віку.

3. Сприяти удосконаленню культури українського мовлення між учасниками освітнього процесу як основи формування національно-патріотичних почуттів. Спрямувати діяльність педагогів на формування розмовного мовлення дітей шляхом використання сучасних технологій, розвитку зв'язного мовлення, прозових та поетичних творів сучасних авторів, кращих зразків малих фольклорних жанрів.

4. Надання психологічної підтримки дітям раннього та дошкільного віку.